" "

Colorman

"Bože daj mi pokojné srdce, aby som prijímal to, čo zmeniť nemôžem, odvahu aby som zmenil to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som tieto veci mohol rozoznať."

Áno, som to ja! Ako som k tomuto nicku došiel? Hm.. Keď som sa po prvykrát prihlasoval na IRC, tak som potreboval nick. Tak som chvíľu rozmýšľal, rozmýšľal (bolelo len trošku :-)) a ma napadlo že by som mohol byť colorman.. má to vyjadrovať živosť a pestrosť, radosť..čo má tak mierne charakterizovať :-). Zapáčilo sa mi to, tak som ho aj ďalej používal.. a bolo to. :-)
Inak som skoro úplne normálny chalan, ktorého z ničoho nič začala baviť tvorba www stránok. To som si raz tak klikol na položku "Zobraziť zdrojový kód", keď som si prezeral informácie o prijímačkach. Trochu som sa s tým pohral... a po dlhej dobe, namahávej práci :-) a kope zabitého(?) času :-( vzniklo toto tu :-)). Priznám sa, že veľmi sa v tom ešte nevyznám, ale učím sa a snažím sa. (ale vidím to tak, že sa to moc učiť nestihám, hlavne časovo.. takže ostane mi asi len tá snaha a nejaké chabé znalosti HTML)
Mám 18 19 ..do kelu.. šak to už 20 rokov, narodil som sa v Sliepkovciach, čo je dedina s asi 800 obyvateľmi, juhovýchodne od Michaloviec. Študujem prvý..hm..teda teraz už druhý :-) ročník odboru Biológia na Prírodovedeckej fakulte Karlovej unverzity.
Ako stručný prehľad by vám to malo stačiť... Takže sa môžete pustiť do podrobného štúdia mojej osoby :-)
 
Kto som
Kde som Aký som
Čo mám nové