" "
 
 

WEB novinky

Download here:    colorworld.zip   Verzia z 10.7.2003

MiniCHAT v spolupráci s Psina.sk 10.10.2003
Nie je dobré byť sám.. preto aby ste sa mohli povzbudiť, prehodiť pár slov, alebo len streliť haluz, či sa jednoducho usmiať :-), je tu pre vás chat! V spolupráci a v prevedení servera Psina.sk. Je to spoločný chat. To znamená, že sa tam zobrazujú príspevky návštevníkov Colorworldu aj Psiny. Tak veľa psiny pri chatovaní! Stačí jednoducho zadať prezývku a text správy.
 
Známkovanie a usporadúvanie vtipov 17.9.2003
Najlepšie vtipy. Zlepšenie a zefektívnenie pridávania a hlasovania za vtipy. Teraz vtipy môžete nielen hodnotiť, ale aj nechať si ich zobraziť podľa úspešnosti, alebo od najstarších. A nezabudnite HODNOTIŤ! :_) Pomáhate tým sebe.
 
Posielanie milého textíku na e-mail 2.6.2003
Ak chcete niekoho potešiť, dodať optimizmu, poslať peknú myšlienku, tak nie je problém. :-) Urobili sme možnosť posielania textov emailom. Stačí kliknúť na položku "poslať niekomu na e-mail". Zatiaľ sa to týka položiek: Hymnus na lásku, Niekto na teba myslí a Osol a flauta
 
Download webu! 10.7.2003
colorworld.zip (verzia zo dňa 10.7.2003) - Nová verzia ba stiahnutie! Keďže veľmi dobre vieme, že internet je drahý, pripravili sme pre vás možnosť stiahnuť si Colorworld, vrátane všetkých súčastí. Takto nás môžete čítať pohodlne a zadarmo u vás doma! :-)
 
Mapa webu 20.4.2003
Mapa stránok - Pre vašu rýchlejšiu orientáciu a lepší prehľad je tu mapa týchto stránok.. takže presne viete čo ste už pozreli a čo pozrieť môžete :-)
 
Naše ikonky 18.2.2003
Naše ikonky - Vytvoril som zopár ikoniek, preto ak sa vám naše stránky zapáčili :-) pridajte si našu ikonku na stránku. Máte na výber zo štyroch. Na oplátku nám pošlite ikonku svojej stránky a bude pridaná medzi spriatelené weby.
 
Pokecajte so mnou on-line! 13.12.2002
Kedykoľvek, prečokoľvek, očomkoľvek môžeme pokecať vždy, a to prostredníctvom ICQ. Moje ICQ# 171931919. Momentálne som .Správu mi môžete poslať bez toho aby ste vlastnili ICQ číslo, či museli mať niečo nainštalované.
 
Chat!! so mnou a s vami :-) 31.5.2002
Vždy keď som on-line, nájdete ma na IRC na kanáloch #colorworld alebo #michalovce. Na IRC pristupujte cez klienta, alebo priamo z webu!!. Do kolonky Channel napíšte #colorworld a do kolonky Nickname svoju prezývku.
 
Myšlienka dňa na mobil 17.4.2002
Mylšienku dňa odteraz ľahko môžete poslať na mobil. Na operátora Oskar priamo, na ostatných prostredníctvom metódy Kopírovať(Ctrl+C) Vložiť(Ctrl+V).
 
Nový design konečne na WEBe! 11.4.2002
Nový design SPUSTENÝ!! Konečne ste sa vy aj ja dočkali :-)) Som zvedavý na váš názor, preto vás poprosím vyjadrite, či je nový design lepší ako starý. A to v knihe návštev a takisto aj v ankete.